Головна » Статті » Новини ліцею

Виховна година «Таємниці родового дерева твоєї сім’ї»

        До майбутнього ми йдемо, пам’ятаючи минуле!
Почати літопис історії свого роду можна вже сьогодні! Залишімо нащадкам безцінний подарунок - інформацію про їхнє коріння!

       Цими словами викладач історії Алмашій М.І.  розпочала виховну годину «Таємниці родового дерева твоєї сім’ї» проведену 19 жовтня 2020 року в групі ЕГЗ РК -12  в рамках тижня історії.

     Захід мав на меті  зміцнити почуття поваги та любові до сім'ї, родини, бережливе ставлення до сімейних реліквій; зацікавити здобувачів освіти і батьків до створення систематизованого сімейного архіву; ознайомитися з різними способами презентації власних досліджень; розвивати творчу ініціативу у роботі над проектом.

    Учні групи з допомогою викладача створили «Родинне дерево нашого ліцею». Таким чином вивчили історію створення та розвитку ліцею – ще одної сім’ї до якої увійшли цього року.  

    Презентації родинних дерев учнів, проекти родинних дерев «Сімейний літопис» та «Родинне дерево», альбоми з фотографіями, вишиті рушники у формі родинного дерева сприяли розкриттю мети виховної години.

     Виховна година  покликана вкотре нагадати, що справжня родина – це більше, ніж просто бути родичами. Це особливе ставлення одне до одного. Це любов, взаємоповага, допомога. Це коли кожна людина унікальна та незамінна. Саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок, добро і підтримка.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (19.10.2020)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 5.0/2