Головна » Статті » Новини ліцею

Виховна година «Україна в жорстоких обіймах війни»

Із року в рік часопис віддаляє 
Своїх нащадків далі від війни.
Та травень знову й знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

          Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, батьків і старших братів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна.  

       06.05.2021 р. в  ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»  відбулася виховна година «Україна в жорстоких обіймах війни» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» присвячена  Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі, проведена викладачем історії Алмашій М.І. в групі ЕГЗ РК-32.

     У ці пам’ятні дні здобувачі освіти та педагоги розповідали про важкі часи війни,  незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину.

    Учнівський та педагогічний колектив закладу долучився до пошукової акції – челенджу «Пам‘ять нетлінна», під час якої учні публікували в соціальних мережах світлини своїх прадідусів та прабабусь, які були учасниками Другої світової війни. Метою челенджу було виховувати у здобувачів освіти почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

     Здобувачі освіти завдяки історичній інформації поглибили знання про події Другої світової війни на теренах України; висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни, дослідили значення понять «пам’ять» та «історична пам’ять», познайомитися з різними формами та механізмами вшанування пам’яті; розвинули емоційний інтелект та критичне мислення.

       Переглядаючи офіційні відео від Українського інституту національної пам’яті  «День Перемоги людських цінностей», «Ніколи знову», учні сформували важливі акценти: розвиток емоційного інтелекту,  виховувати мужність, почуття патріотизму,  любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої Світової війни.

    Надзвичайно активно учні взяли участь у Всеукраїнській  акції «Маки пам’яті».

     Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.05.2021)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 4.0/4