Головна » Статті » Новини ліцею

Виховна година "Вічні цінності людини"

    15.02.2016 року в ліцеї класним керівником групи МШЛП - 21  Гудь Н.І. проведено   виховну годину "Вічні цінності людини" 

     Багато з нас не задумуються які цінності для нас важливі і навіть не ставлять собі таких питань. І коли нас про це запитують, ми не відразу можемо дати відповідь.  Але, тим не менш, відповідь потрібна насамперед для того, щоб зрозуміти самого себе і зрозуміти іншу людину . Кажуть що сьогодні не ті часи, що людські цінності відживають своє і набувають іншу форму. Але насправді вони ніколи не змінюються, хоч і мають здатність спотворюватися у людській свідомості.

     У щоденній метушні сучасного світу, коли кожного дня потрібно боротися за місце під сонцем  ми іноді забуваємо про людські цінності та про вічні цінності: доброту, справедливість, чесність, любов, милосердя.    Духовний світ людини глибокий, багатогранний, не пізнаний до кінця. Чим він багатший, тим цікавіша людина, тим змістовніше й прекрасніше її життя.
На сторожі нашої духовності, нашої душевної чистоти стоять вічні oбереги, про які народ говорить: це загальнолюдські цінності.

     Світ змінюється, змінюється мода, стиль,  але ці вічні  цінності ніколи не будуть відкинуті на узбіччя життя.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (16.02.2016)
Переглядів: 1511 | Рейтинг: 3.2/4