Головна » Статті » Новини ліцею

Вітальний інтегрований урок «Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі»

       Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли заклади освіти майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

         Відбулося таке свято і в ДПТНЗ «Білківський ПАЛ». В конференц-залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували вітальний інтегрований урок  «Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі».  Метою уроку було: у доступній формі донести до свідомості викладачів та майстрів в/н те, що він Педагог з великої букви. Продовжувати розвивати слух і терпіння. Формувати загально-навчальні навички. Розвивати уміння правильного відпочинку. Засвоїти правила техніки безпеки при виконанні колективної усмішки. Виховувати почуття любові та поваги до себе, як до своїх учнів.

         Директор ліцею Василь Іванович Білак привітав весь педагогічний колектив  з ​​їх професійним святом «Шановні викладачі та майстри в/н! Дякую за Вашу самовіддану працю! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок. Величезної любові, тепла у відносинах з Вашими близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя!»

         Від імені всього педагогічного колективу ліцею - щира подякам нашим учням за такий приємний святковий подарунок.

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (08.10.2018)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 5.0/2