Головна » Статті » Новини ліцею

Волонтерська допомога воїнам АТО

Ви пішли за свободу стояти,

За вільне і мирне майбуття.

Тримайтеся любі і вірні солдати,

Боріться за наше із вами щасливе життя.

 

       Про їхні підліткові подвиги не пишуть статті у газетах і не знімає сюжети телебачення. А вони, нарівні з дорослими, збирають кошти, продукти, щоб там, на передовій, підтримати наших солдатів і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами. Учні ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя.

       Наш ліцей уже в котрий раз взяв активну участь у волонтерській діяльності. Протягом трьох тижнів була проведена волонтерська акція «Допоможи воїну АТО», в якій активну участь взяли учні та колектив ліцею. Було зібрано та передано 128-мій окремій гірсько-штурмовій бригаді м. Волноваха коробки з крупами, чаєм, кавою, консервацією (м’ясною, овочевою), засобами особистої гігієни, теплими речами, взуттям, будівельними матеріалами (цвяхи, шурупи, дюбеля) тощо. Те, чому українські захисники радіють найбільше.

     Ми впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Адміністрація ліцею щиро вдячні учням та всім, хто долучився до цієї волонтерської акції.

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (13.12.2018)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 5.0/3