Головна » Статті » Новини ліцею

Всеукраїнський тижндень з протидії булінгу розпочато

В ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» розпочато проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, який пройде з 16 по 20 вересня 2019 року.

Булінг – це навмисне, повторюване, тривале фізичне або психологічне насильство, яке чинить одна особа або група осіб, які мають певні переваги (фізичні, психологічні, адміністративні) стосовно до особи, котра нездатна захистити себе в даній ситуації, з усвідомленим бажанням завдати болю, залякати або спричинити стрес іншій особі.

16 вересня 2019 року практичним психологом ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» проведено тематичну конференцію «Булінг в освітньому середовищі».

У ході конференції розглядалися питання: «Булінг: види та ознаки», «Фактори, які сприяють виникненню булінгу», «Особливості поведінки дитини, яка зазнає цькування», «Стратегії запобігання булінгу». Акцентовано увагу на алгоритмах припинення булінгу в закладах освіти; структурі бесід з учнем, який зазнає насильство та з учнем, який здійснює насильницькі дії. Презентовано та обговорено відеоролик «Як боротися з булінгом: поради для підлітків».

Із метою попередження булінгу учасниками конференції практично опрацьовані вправи, спрямовані на вміння проявляти та усвідомлювати свої емоції; розвиток навичок самоаналізу та рефлексії, емпатії, співпереживання, формування адекватної самооцінки, уважного ставлення до себе й толерантного ставлення до інших. Представлено вправи для формування позитивного мікроклімату в групі, згуртування учнів.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (17.09.2019)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 5.0/1