Головна » Статті » Новини ліцею

З 2 по 6 грудня 2013 року проводиться тиждень фізичної культури і здоров’я

  Тиждень фізичної культури і спорту

З метою пропаганди і популяризації фізичної культури і спорту, здорового способу життя, активізації рухового режиму учнів з 02.12.13 по 06.12.13 проходив тиждень фізичної культури і спорту, присвячений Дню Збройних Сил України.

У рамках тижня відбулися товариські зустрічі  з ігрових видів спорту    (баскетбол, волейбол)  і силових вправ ( підтягування на перекладині, підняття гирі)  .

6 грудня в День Збройних Сил України для майбутніх захисників, які готуються до служби у війську проведені змагання «Богатирські ігри» між командами учнів ліцею, загальноосвітніх шкіл сіл Вільхівка та Нижнє Болотне. Мета заходу: виховувати морально-вольові якості, силу духу, сміливість, наполегливість, рішучість, упевненість у свої силах, вміння працювати у команді та сприяти профорієнтаційній роботі серед учнів. Учасники конкурсу показали свої здібності у таких конкурсах: проходження стройовим маршем, цивільний захист, перетягування канату, естафета «Козацький гарт». Всі присутні на  святі відчули себе справжніми захисниками, випробували спритність та витримку, отримали насолоду від спортивного азарту та радість від перемоги. 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (02.12.2013)
Переглядів: 974 | Рейтинг: 0.0/0