Головна » Статті » Новини ліцею

Заняття з елементами тренінгу «Психологічна підготовка до ЗНО»

    У  ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» триває підготовка до важливої події в житті здобувачів освіти: здачі зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Звичайно ж, це відповідальний етап, поряд з яким є страхи, стреси, напруга. Тому до ЗНО потрібно готуватись не лише на інтелектуальному рівні, а й на психологічному.
        8 лютого 2021 року  викладач історії України Алмашій М.І. провела  заняття з елементами тренінгу з учнями третього курсу «Психологічна підготовка до ЗНО». 

   Основна мета психологічної підготовки до ЗНО – це забезпечення оптимальної реалізації психічних  та інтелектуальних можливостей учнів,  застосування, у максимальній мірі отриманих знань, умінь та навичок під час зовнішнього оцінювання.

      Під час заняття  здобувачі освіти отримали практичні поради як не перевантажувати свій організм, якого режиму дня дотримуватися, як розподіляти час на навчання. Викладач розповіла про сучасні лайфхаки online та offline підготовки до ЗНО  з історії України. Переваги поєднання цих форм навчання, доступність і комфорт, зручний для учнів, економія часу,  методика на базі комп’ютерних технологій, сучасне ефективне навчання з успішним результатом.

       Учні отримали корисні поради та дізнались, які засоби можна використовувати для зняття напруги.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (11.02.2021)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 5.0/1