Головна » Статті » Новини ліцею

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ЖІНКИ!

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей».

Так, 7 березня для прекрасної половини нашого ліцею був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь члени учнівського самоврядування.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків закладу освіти. Зокрема, з вітальним словом до жінок звернувся директор ліцею Білак Василь Іванович, який зауважив: «Жінка дає нове життя, вчить першому слову, допомагає зробити перші кроки та підтримує усе життя. Жінка дуже важлива у житті кожної людини – у різному віці, на будь-якому етапі життя. Саме тому всі сьогоднішні привітання Вам – жінкам! У стінах нашого ліцею, звісно, це – майстри виробничого навчання, викладачі та всі жінки-педпрацівники. Але ж, погодьтеся, не тільки! Це і працівниці відділу кадрів, бухгалтерії, бібліотеки, сестра медична, технічні працівниці…».

Цей весняний день подарував тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Учні на веселій нотці провели весь святковий концерт, представляючи для глядачів номер за номером, учасника за учасником, сюрприз за сюрпризом, лунали компліменти, вірші, пісні, гуморески, танці, привітання:

Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.

​​​​​​​

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.03.2019)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 5.0/2