Головна » Статті » Новини ліцею

«Знов вересень нас дзвоником зустрів»

У повітрі запахло казкою
 День Знань пролунав дзвінком!
Хай серця ваші повняться

Ласкою, миром, добром!!!
 

          От і відбулося традиційне свято в стінах нашого ліцею під поетичною хвилею «Знов вересень нас дзвоником зустрів», яке сповістило учнів, батьків та педагогічних працівників про  початок нового навчального року.

Саме першого вересня починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у ліцей.

          Директор ліцею Білак Василь Іванович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе та світу захоплень, побажав всім учням, батькам, та присутнім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою та кваліфікованою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

            А Мельник І.М. нагадав ліцеїстам, що все, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми і гідними людьми!

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.09.2017)
Переглядів: 496 | Рейтинг: 5.0/2