Головна » Статті » Новини ліцею

Зустріч із представниками Державної прикордонної служби

Днями у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбулася зустріч здобувачів освіти з фахівцями Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості та за участю представників окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України в Закарпатській області.

Заступник начальника відділу з добору персоналу старший лейтенант Олена Шевченко та старший офіцер відділу комплектування персоналу у Закарпатській області Емілія Швед ознайомили присутніх з інформацією щодо порядку прийому на прикордонну службу, перевагами служби за контрактом, переліком вакантних посад, медичним та грошовим забезпеченням, соціальним пакетом, презентували Державну прикордонну службу України, професію прикордонника та Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також надали відповіді на питання щодо етапів відбору і напрямів підготовки.

Фахівець філії Ганна Вовканич ознайомила присутніх з послугами, які надаються службою зайнятості, правами та обов’язками безробітних, електронними сервісами, безкоштовними освітніми онлайн-платформами та проаналізували ринок праці регіону.

Захід виявився цікавим. Адже в реаліях сьогодення військова служба за контрактом - це запорука працевлаштування та отримання гідної заробітної плати. А ще – бути прикордонником престижно.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (25.05.2021)
Переглядів: 207 | Рейтинг: 5.0/1