Головна » Статті » Новини ліцею

Зустріч з працівниками Національної поліції України
 Як кажуть правоохоронці, профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів, особливо, якщо йдеться про підростаюче покоління.
 Саме з метою забезпечення правового захисту дітей, попередження злочинів з боку неповнолітніх, інспекторами Іршавського відділення поліції (м. Іршава) Хустського відділу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та представником ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відбулась чергова профілактично-виховна робота з учнями ліцею.
 Працівниками ювенальної превенції проведено лекцію, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків. Правоохоронці докладно ознайомили підлітків з поняттями злочину та відповідальності, адміністративного правопорушення та відповідальності за його вчинення.
  З профілактичною метою неповнолітнім під час зустрічі також було роз’яснено негативні наслідки вживання спиртних напоїв та наркотиків, а також паління у досить юному віці тощо. Окрім цього поліцейські звернули увагу учнів і на їх поведінку у ліцеї, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (02.02.2018)
Переглядів: 496 | Рейтинг: 4.5/2