Головна » Статті » Новини ліцею

Зустріч з представниками правоохоронних органів та служби у справах дітей

18 вересня 2019 року, у рамках відзначення Всеукраїнського тижня протидії булінгу, відбулася зустріч учнів ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» з представниками правоохоронних органів та служби у справах дітей Іршавської РДА. Учням розповіли про поняття шкільного булінгу та надали поради, як протидіяти фізичному та психологічному терору щодо підлітка  з боку однокласників.

Жертвою цькування може стати будь-який учень, не дивлячись на те, наскільки він сильний чи здібний. В цю категорію можуть потрапити і ті, які швидко втрачають контроль над собою, легко піддаються емоціям.

Правоохоронці наголосили, що булінг часто переростає в насильство, за яке настає відповідальність. Якщо особа не досягла 14 років і завдала тілесних ушкоджень іншій неповнолітній особі, відповідальність покладається на батьків.

Працівниця служби у справах дітей зауважила: «Варто всім пам'ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки якщо вчасно звернути на неї увагу».

 Гості звернулися до учнів з проханням бути відповідальними, розумними, обачними і небайдужими. Учнями були поставлені запитання, на які працівники ювенальної превенції та служби у справах дітей дали детальну, вичерпну відповідь.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (18.09.2019)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0