Головна » Статті » Новини ліцею

Звіт про проведення тижня іноземних мов

     З 22 листопада по 26 листопада 2021 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» проходив  Тиждень іноземної мови. Проведення предметного тижня є складовою частиною освітнього процесу і сприяє підвищенню рівня знань здобувачів освіти і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, а також розвитку їх творчих здібностей.       

  При організації та проведенні предметного тижня викладачі іноземної мови керувалися інтересами і потребами ліцеїстів, враховували їх вікові та психологічні особливості. Вибір заходів визначався можливістю реалізації міжпредметних зв'язків, так як у ліцеї ведеться викладання двох іноземних мов: англійської та німецької.

    План заходів експонувався на дошці оголошень закладу освіти. Він складався з урахуванням реальних комунікативних потреб учнів,  і його зміст відповідав таким вимогам, як комунікативно-спонукальна спрямованість, інформативність, освітня цінність і доступність. 
 
  

   Заходи тижня були присвячені темі свят у Німеччини та Великобританії. Було створено позитивний  емоційний фон, щоб учні відчули атмосферу свята.

  Тиждень включав різноманітні конкурси, ігри, презентації, мастер класи з виготовлення Адвентських календарів, перегляд фільмів на мовах оригіналу. Викладачі іноземних мов прагнули, щоб тематика заходів була цікавою та пізнавальною.

    

         Родзинкою Тижня став відкритий урок англійської мови, на якому учні поглибили свої знання традицій та свят України.  Поставлені завдання були виконані. Створено умови для самовираження учнів як в інтелектуальному, так і в емоційному планах. Реалізовано навчальні (повторення, активізація отриманих знань і умінь), виховні (повага до іншомовної культури), розвиваючі (розширення кругозору, отримання нової інформації) та комунікативні завдання.

   

       В цілому, Тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність учнів, стимулювати їх подальшу роботу, придбати нові і вдосконалювати вже набуті навички самостійної роботи. Цей період став одним з цікавих епізодів ліцейного життя, насичений різноманітними подіями, які сприяють розвитку інтересу в здобувачів освіти до вивчення іноземних мов.  

    

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (26.11.2021)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 3.3/3