Головна » Статті » Новини ліцею

Звіт про проведення тижня хімії

В ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»  з 11 по 15 листопада пройшов тиждень хімії.

О, хімія!
Найкраща із наук
Ти ворогом і другом можеш бути;
Убити все живе й допомогти
Красу життя сповна відчути.
Усе залежить від тих рук
В яких твої досягнення і сила.

Кожен день був присвячений особливим речовинам, без яких життя людини неможливе. Щодня готувалися тематичні виступи, щоб якомога більше інформувати і донести до здобувачів освіти знання про використання і збереження природи.

Першого дня всі зацікавлено спостерігали за тим, як учні ІІ курсу пропонували свої гіпотези зародження життя на Землі та проведено інформаційну годину «Повітря – легені планети».

У вівторок вивчали властивості води та проведено прес-конференція “Вода – найцінніший мінерал” та конкурс доповідей на хімічну тематику. Звернули увагу учнів на те, що вода - основа життя і всім нам потрібно докласти зусиль, щоб зберегти її чистоту.

Третій день - це творча лабораторія. Це день, коли учні школи мали змогу розповісти про воду, повітря, здорову їжу. Свої думки учні виклали на цікаво і змістовно оформлених плакатах і постерах, конкурс на кращий проект «Вода просить допомоги», відео-зал  «Наркотики та алкоголь – суспільне зло».

Четвер був найгаласливішим днем – бо був проведений диспути «Здорове харчування» та «Хімічні елементи та вітаміни у продуктах харчування». Учні виготовили флаєри «Корисні та шкідливі напої для організму».

І останній день тижня пройшов під гаслом «Природа дає - людина обирає». Учні обрали активне цікаве майбутнє.

Тиждень хімії - це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення предметного тижня викладачеві дається ще одна можливість розкрити в учнів науковий інтерес до хімії, бажання її пізнати, а учням – творчо проявити себе.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (15.11.2019)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 5.0/1