Головна » Статті » Новини ліцею

Звіт проведення Тижня іноземних мов

      21 листопада 2017 року в ліцеї, згідно річного плану роботи педагогічного колективу на 2017-2018 н.р., розпочався Тиждень іноземних мов.  Метою Тижня було підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та сприяння активізації пізнавальної та практичної діяльності,  як на уроках,так і в позаурочний час, познайомлення учнів з особливостями святкування Різдва в Англії та його традиціями; виховання в учнів поваги до національних традицій та свят, формування свідомості особистості та її здатності бути соціально-мобільною у суспільстві.

     Тиждень був присвячений особливостям та традиціям святкування зимових свят у Німеччині та Англії. Викладачі  Гудь Н.І. та Ковач Я.В. ознайомили учнів з планом проведення тижня та запланованими заходами.

     Другий день відзначився проведенням країнознавчих мандрів. Учні побували в захопливій відео-подорожі до Великобританії та дізналися багато цікавих фактів про її історію та культуру. Цікавою та пізнавальною була й фотовиставка про визначні пам’ятки Німеччини.

        Наступний день пройшов у атмосфері змагань в групах. Переможцями гри «Що ти знаєш про німецькомовні країни?», яка  була проведена у формі «мозковий штурм» серед учнів другого та першого курсу стали: Білинець Юлій (гр. МШЛП-11), Зеленяк Іван (гр. ЕМ-13) та Совга Євген (гр. ЕМ-23).  Учні англійської групи взяли активну участь в інтелектуальній грі «Автомобільна лексика англійською» і переможцями стали:  Біров Олександр, Горзов Сергій та Махонько Дмитро (гр. ЕМ-33) .

      У четвер відбулася виставка плакатів та презентацій про цікаві факти  Англії та Німеччини і традиції святкування зимових свят у цих країнах та у країнах Європи. Протягом дня в ліцеї панувала доброзичлива атмосфера. Учні багато дізналися цікавого про традиції святкування новорічних свят у країнах Європи, розширили кругозір та змогли показати свої знання та вміння.

     Останній день  завершився розгадуванням кросвордів і ребусів, нагородженням переможців та учнів, які приймали активну участь. Проведення предметного тижня не лише сприяло поглибленню знань, але й  стало джерелом позитивних емоцій, а це в свою чергу підвищило мотивацію до вивчення іноземних мов, традицій та культур інших країн.  

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (24.11.2017)
Переглядів: 525 | Рейтинг: 4.8/4