Головна » Статті » Позаурочна робота

Виховний захід «Родинне виховання в сім'ї Кротона»

       Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, мальовничій землі — у нашій славній Україні. Ми з вами всі — український народ, який складається з родин малих і великих, дружніх і працьовитих. Родина — це не тільки рідні, родичі. Це і наша група, і наш ліцей.

Тому з метою закріпити поняття «сім'я», «родина», «рідня», «рід»; розвивати артистичні здібності, таланти, бажання та вміння виступати на публіці; виховувати почуття любові до рідних, близьких людей, повагу до сімейних цінностей, бажання оберігати та примножувати їх, повагу до старшого та молодого покоління, а також з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» 15 травня 2019 року було проведено виховний захід «Родинне виховання в сім'ї Кротона». Цей захід був організований у формі роботи TV «Ліцей».

Ми знаємо Кротона, як найсильнішу людину минулого століття. Кротон завжди приділяв особливу увагу своїй сім’ї. Сім’я, де батьки живуть не заради дітей або заради себе, а живуть усі разом радісним життям маленького колективу, де всі люблять один одного, де панує атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи, любові, там ростуть щасливі діти.

Презентація       

Категорія: Позаурочна робота | Додав: dptnz (15.05.2019)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 5.0/4