Головна » Статті » Профорієнтаційна робота

Майбутнє України – за професіоналами

Майбутнє України – за професіоналами

         Саме під таким гаслом 19 квітня 2018 року в приміщенні Іршавської районної ради відбувся ярмарок кар’єри для учнівської молоді загальноосвітніх закладів району та ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» організований Іршавським РЦЗ.
         Захід був організований з метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, формування бізнес-центрованого мислення, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку району, регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості, а також спрямований для обізнаності учнів, які бажають зробити перший крок до своєї майбутньої кар’єри, створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування молоді , а для учнівської молоді формування особистісно-значимого змісту вибору професії, чіткої професійної спрямованості, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються на сучасному ринку праці, визначення тих факторів, які впливають на вибір майбутньої професії.
Директор ліцею Білак В.І. ознайомив присутніх із історією створення ліцею, з професіями, за якими можна в нас навчатись, а наші учні більш детально презентували професії, за якими вони навчаються.
         Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення району, а для нашого ліцею це профорієнтація. Адже для кожної людини головне - благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата, сприятиме здійсненню багатьох надій і сподівань.

 

 

 

 

Категорія: Профорієнтаційна робота | Додав: dptnz (24.04.2018)
Переглядів: 543 | Рейтинг: 5.0/1