Головна » Статті » Профорієнтаційна робота

Семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме»

         18 жовтня 2017 року спеціалістами Іршавського РЦЗ в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» проведено семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» з учнями-випускниками  групи ЕМ-33.
         На семінарі учні познайомились із структурою, а також основними правилами складання резюме та відео-резюме, розглянули помилки при його складанні, проаналізували зразки вже записаних відео резюме.
           Кадровий резерв випускників навчальних закладів сприятиме реалізації професійної кар’єри, прискоренню їх працевлаштуванню за здобутою професією чи спеціальністю на підприємствах району та поглиблення співпраці між роботодавцями та безробітними громадянами.

            Випускникам ліцею запропоновано долучитись до Всеукраїнського кадрового резерву, при цьому районний центр зайнятості всіляко сприятиме їм у пошуку роботи, для чого надасть можливість кожному з них створити своє особисте відео-резюме з допомогою технічного забезпечення центру зайнятості та розмістити його на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.
            Всі учасники семінару отримали роздатковий матеріал.

Категорія: Профорієнтаційна робота | Додав: dptnz (19.10.2017)
Переглядів: 634 | Рейтинг: 5.0/1