Головна » Статті » Профорієнтаційна робота

Віртуальна подорож у професії ліцею

Вітаємо  в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»

   Запрошуємо до захопливої  віртуальної подорожі у світ професій нашого ліцею.

 Мине кілька років, і кожен із Вас повинен буде вибрати свій шлях у величезному дорослому світі. Це означає, насамперед, вибір професій. Існує величезна кількість професій та спеціальностей. Чим більше професій Вам знайомо, тим ширша можливість вибору, а отже, більше шансів знайти та вивчити ту професію, у якій саме Ви будете віртуозом, досягнете успіху, зможете виявити свою особистість. І тому, сьогодні ми з Вами відправляємося в подорож  світу професій нашого ліцею,  де Ви поринете в будні здобувачів освіти закладу освіти.

       Кожна епоха, залишає свій  слід в історії. У світовій  історії освіти назавжди залишиться  досвід  унікальної системи  підготовки кваліфікованих робітників – професійно-технічна освіта.

       Багаторічний досвід, професіоналізм, знання і традиції – саме так можна узагальнити 55-річний шлях  Державного професійно-технічного навчального закладу  «Білківський професійний аграрний ліцей», який готує за такими професіями:

  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія "С"). Термін навчання 3 роки.
  • Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник. Термін навчання 3 роки.   
  •  Електрогазозварник, рихтувальник кузовів. Термін навчання 3 роки.
  • Електрогазозварник. Термін навчання 1 рік.

        За роки діяльності заклад освіти підготував  тисячі  фахівців   робітничих  професій і пройшов славетний шлях становлення і вдосконалення. Сьогодні це передовий заклад професійної освіти, де фахову підготовку надають  досвідчені  викладачі та майстри виробничого навчання.

       Ми не тільки здійснюємо підготовку кваліфікованих  робітників для виробництва, але виховуємо людину-громадянина, сприяємо розвитку її таланту, вчимо любити рідну землю, працювати на її благо, берегти і захищати Батьківщину.

        Наш ліцей облаштований майстернями, кабінетами спецдисциплін, гуртожитком і спортивною залою, де проходить більшість змагань серед здобувачів освіти ліцею. Кожен учень, обравши улюблену професію, може отримати гарні знання та корисно використати свій вільний час в ліцеї.

       Приєднуйтеся до родини  ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», підписуйтеся на офіційні сторінки в соціальних мережах та подорожуйте професіями нашого ліцею.

      Моя професія - мій власний вибір. Якщо ви прагнете одержати якісну освіту та мати професію, яка стане запорукою успіху в житті, вступайте до ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей».

Віртуальна подорож у професії нашого ліцею

Категорія: Профорієнтаційна робота | Додав: dptnz (09.03.2021)
Переглядів: 27 | Рейтинг: 5.0/1