Головна » Статті » Виховна робота

«Шкідлива звична куріння … але наскільки?»

Тютюн приносить шкоду тілу,

 руйнує розум, отупляє цілі нації.

Оноре де Бальзак

 

        16 листопада 2017 року в стінах нашого ліцею класними керівниками Біров О.І. та Сочка М.І. було проведено виховний захід присвячений Міжнародному Дню відмови від паління «Шкідлива звична куріння … але наскільки?»
        Мета заходу – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння усіх верств, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.
       Під час виховного заходу учні переглянули відеофільми «Правда про куріння», «Історія поління», презентації «Куріння – проблема молоді. Досить платити за самоліквідацію!», «Шкідливий вплив тютюнопаління», а також були учасниками анонімного анкетування, яке показало, що більшість присутніх курців хотіли б позбутися від цієї звички після отриманої інформації. А також зрозуміли, що людина втрачаєте самоповагу, душевні сили, руйнується фізичне та душевне здоров’я. Деяких – це, врешті-решт, убиває. Тому варто не піддаватися під вплив шкідливих звичок, або знайти в собі сили і побороти їх заради свого здоров’я.
         Пам’ятайте, життя дається людині лише один раз. І яким воно буде, залежить від ВАС.

 

 

 

 

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (16.11.2017)
Переглядів: 575 | Рейтинг: 5.0/1