Головна » Статті » Виховна робота

«Той травень в пам’яті людей».

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…

     Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає память про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам’ять про цю страшну війну.

     Напередодні Дня Перемоги в нашому ліцеї викладач української мови та літератури Біров О.І. провела виховну годину до Дня пам’яті і примирення та до 75 річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Той травень в пам’яті людей». Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Звучали теплі слова, вірші та пісні, а також подяка. Учні звернули увагу на те, якою саме ціною дісталась перемога та які сліди вона залишила. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

     ЩИРО ВІТАЄМО ВАС, ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ! МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я ВАМ, ЧУДОВОГО НАСТРОЮ В ЦЕЙ СВЯТИЙ І СУМНИЙ ДЛЯ ВСІХ НАС ДЕНЬ. ХАЙ НЕ БОЛЯТЬ ВАШІ РАНИ, ХАЙ ЩАСТЯ І РАДІСТЬ НЕ ПЕРЕВОДЯТЬСЯ У ВАШИХ ОСЕЛЯХ.  ПИШАЄМОСЯ ТИМ, ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (08.05.2019)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 5.0/1