Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності «А у бою поетові слова Бійцям за волю допоможуть вистояти»

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

         У дні, коли вся Україна та весь світ вшановує пам’ять героїв Небесної сотні, активістів Майдану, які поклали свої голови за наше майбутнє та  майбутнє України у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» проведено урок мужності «А у бою поетові слова Бійцям за волю допоможуть вистояти», яку провела класний керівник Білей В.Й. з своїми вихованцями, учнями групи ЕМ-23.

         Урок був спрямований для того, щоб у глибокій шанобі і скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної сотні, пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Жодний з присутніх не лишився байдужим, бо усвідомлює, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися тим, що він українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість тощо. Щоб кожний жив у своїй державі гідно. Всі учасники освітнього процесу торкнулися пам’яті, яка навіки залишиться у серцях поколінь.

         Із духовним наставлянням до присутніх звернувся отець Анатолій та закликав до молитви за всіх загиблих на Майдані лютого 2014 року.

         Під дзвони Майдану хвилиною мовчання вшанували пам’ять та героїчний подвиг борців за краще майбутнє.

У нашій пам’яті ви назавжди лишились.

Історія одна, а ви – її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились

І молимось: за вами – ненька Україна!

         Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

         Слава Україні! Героям слава!

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (19.02.2019)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0