Головна » Статті » Виховна робота

Урок-репортаж «Чорнобиль – з прихованих сторінок історії»

26 квітня… в ніч забуття

Йде страшне створіння – атомне дитя.

Суть його безкровна, і зіниць нема,

І вуста безкровні, і німа душа.

        26 квітня  весь світ згадує жахливу трагедію, що сталася на Чорнобильській АЕС, глобальну техногенну катастрофу. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) їй присвоєно сьомий рівень, максимальний, і характеризується як «важкі наслідки для здоров’я людини і для навколишнього середовища.

    Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця й багатьох жителів  інших країн світу. І ця біда надовго залишиться в нашій пам’яті.

    Сьогодні виповнюється 35 років  з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»  викладачем історії Алмашій М.І. був  проведений  урок-репортаж «Чорнобиль – з прихованих сторінок історії» в групі ЕМ-23  приурочений вшануванню жертв трагедії на ЧАЕС.

   Захід мав на меті  удосконалити вміння аналізувати  та систематизувати матеріал, сприяти  набуттю здобувачами освіти навичок самостійного отримання знань; пошуку нових джерел інформації до теми, що вивчається; уміння  характеризувати причини та наслідки Чорнобильської катастрофи для України,  порівняти територію України до і після радіоактивного забруднення; формувати вміння працювати з історичними джерелами та відеоматеріалами, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; виховувати зацікавленість до історії України та вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів катастрофи.

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (26.04.2021)
Переглядів: 132 | Рейтинг: 5.0/1