Головна » Статті » Виховна робота

Виховна година "Наші герої не вмирають ніколи!"

Виховна година, яку підготував і провів класний керівник Воробканич Віталій Іванович, присвячена п’ятій річниці подіям на Майдані, Дню Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого.

     Мета виховної години - поглибити знання учнів  про трагічні події українського народу, які розпочались з листопада 2013 року, героїчні події учасників Майдану, які тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни,  виховувати почуття патріотизму, сприяти глибокому усвідомленню учнями подій, які відбувались на Майдані.

     Велике горе спіткало народ України. Нове покоління, яке виросло в мирній Незалежній Україні, стало на боротьбу з кривавим режимом. Скільки світлих життів обірвала снайперська куля ... Герої Майдану подарували нам перемогу. Вони віддали своє життя за нас, за Україну. Не тільки українці, а й народи світу плачуть за убієнними на Майдані та моляться за здоров’я тих, хто покалічений. З великою скорботою молимось за Небесну Сотню, адже саме полеглі Герої Майдану  об’єднали нас, українців. На виховній годині, присвяченій загиблим в останніх подіях на Майдані, звучали: Державний Гімн України, тужлива лемківська пісня «Гей, пливе кача по тисині», яка стала гімном Майдану за Небесною Сотнею,  «Мамо, не плач. Я повернусь весною», «Молитва за Україну», «Небесна сотня», «Пам’ятаймо, Небесну Сотню», «Заплакало небо», відео фрагменти: «Євромайдан», «Юні Ангели Небесної Сотні».

   Всі присутні вшанували  загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання. Загиблі хлопці своїми життями спокутували цю вину за всіх! Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

     Дай Боже, щоб ця страшна сторінка в історії нашої держави більше не повторилась. Ми – великий, щирий народ. Ми – українці, які здатні на зміни. Необхідно бути вірним собі, своїй совісті, щоб не зламатися самому й не зламати долю країни. Треба вірити в людей, треба думати про хороше, творити добро, щоб воно на багато століть уперед встеляло людську історію квітами, а не попелом, адже «…діла добрих оновляться, діла злих загинуть».

     Протягом всієї виховної години учні перебували у стані виховання почуття патріотизму, вірності народу України, розвитку пізнавального інтересу, формування ціннісного ставлення до держави, українського народу, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним.

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (20.02.2019)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 1.0/1