Головна » Статті » Виховна робота

Виховний захід "Сини Срібної Землі – фундатори Карпатської України"

Сьогодні у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся виховний захід «Сини Срібної Землі – фундатори Карпатської України», який було проведено класним керівником групи ЕГЗРК-32 Ісак Марією Юріївною. Його мета -  розкрити місце і роль Карпатської України в історії Української держави, наголосити на унікальності цієї історичної події, визначити роль Августина Волошина, президента  Карпатської України, у творенні незалежної держави, розкривати в учнів почуття патріотизму та гордості за рідний край, виховувати їх активними борцями за побудову незалежної Української держави.

Захід приурочений до 80-річчя  створення Карпатської України, розкриває історичні етапи становлення, боротьби і краху незалежної самостійної держави.  Під час проведення цього заходу учні ознайомилися із біографіями А. Волошина, Д. Климпуша, А Бродія – патріотів Закарпаття, які боролися за незалежність рідного краю. Багато цікавого почули учні про організацію народної оборони – Карпатську Січ, воїни якої прийняли нерівний бій на Красному полі поблизу Хуста і загинули як герої. Вони захищали рідну землю від окупантів, як сьогодні свідомі українці воюють на Сході України.

Патріотизм, мужність, самовідданість, героїзм – ці риси були притаманні воїнам Карпатської Січі, вони ж характеризують і сьогоднішніх захисників України.

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (13.03.2019)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 5.0/1