Головна » Статті » Виховна робота

Згадаємо Небесну Сотню поіменно

 Як не ми, то хто ж тоді, чуєш, брате,

Україну рідну буде захищати…

   13 лютого в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» з метою сприяти формуванню національної свідомості молоді, виховувати повагу до героїчних подвигів співвітчизників; ушанувати пам’ять тих, хто загинув на Майдані Незалежності; формувати патріотичні почуття, любові до Батьківщини,  гордість за свою країну, бажання захищати свою країну від ворога, пробуджувати інтерес до вивчення історії своєї держави, уболівати за майбутнє України пройшла година пам’яті «Згадаємо Небесну Сотню поіменно»  для учнів групи ЕМ – 23.

      Захід розпочався піснею «Небесна Сотня». Класний керівник Воробканич Віталій Іванович розповів про історію цієї революції: з чого все почалося і якими жахливими подіями закінчилося. Учні читали вірші, слухали пісні посвячені загиблим на Майдані,  переглянули відеозапис із поіменним списком загиблих на Майдані. Загиблих героїв учасники години памяті вшанували хвилиною мовчання.

         Був зроблений висновок, що загиблі герої своїми життями спокутували цю вину за всіх! Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

- Україна багатонаціональна, багатомовна, але Україна єдина!

- Пам’ятаємо, не забуваємо і цінуємо нашу Батьківщину.

- Збережемо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.                       

 - Усі разом дбаймо про наш дім – ім’я  якого Україна!

- Захисникам – уклін доземний!

- Єдність УКРАЇНЦІВ врятує світ!

 

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (14.02.2020)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0